Regulamin

Regulamin


Sklep internetowy, działający pod adresem www.rs-handmade.sklep.com prowadzony jest przez F.H.U.P. PLAST_PAK SP. Zo.o. , nr NIP 683-195-84-82, z siedzibą w Zabierzowie Bocheńskim 32-007, Wola Batorska 461
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
Warunki realizacji zamówienia

1. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.rs-handmade.sklep.com
Po złożeniu zamówienia klient dostaje mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

2. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:
a) w chwili odnotowania wpłaty na koncie sklepu PLAST-PAK Sp.Zo.o.
b) w chwili autoryzacji karty – w przypadku płatności kartą kredytową.

3. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie .

4. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

5. Wysyłka zamówienia nastąpi maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od chwili otrzymania zapłaty za zamówiony towar. W okresie przedświątecznym czas realizacji zamówienia i wysyłki może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

6. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

7. Do każdego zamówienia może zostać wystawiona faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie mailem pod adresem biuro@rs-handmade.com. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.


Ceny towarów

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich lub euro i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.


Czas oczekiwania na zamówienie


Czas oczekiwania na zamówienie to czas realizacji + czas dostawy przesyłki. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Przesyłki dostarcza:
* Firma Kurierska DPD - czas dostawy do 2dni na terenie Polski


Odpowiedzialność sprzedawcy

1.Sklep Internetowy PLAST-PAK Sp.Zo.o. nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy zamówionych produktów, wynikłe z przyczyn niezależnych od niego, w tym z opóźnień wynikłych z winy przewoźnika .

2. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nie dostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.


Formy płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
* wpłata na rachunek bankowy (przelew tradycyjny) na konto sklepu:
konto złotówkowe PL 16 1240 5107 1111 0000 5175 2471
konto euro PL 58 1240 5107 1978 0000 5175 1142
* płatność kartą kredytową
* płatność za pomocą systemu szybkich płatności elektronicznych (Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl).
* przesyłka pobraniowa (jedynie na terenie Polski)

Prawo odstąpienia od umowy/Zwrot towaru


1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. (link)

2. Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, prosimy odesłać go przesyłką pocztową na adres PLAST-PAK Sp. Zo.o. Zabierzów Bocheński 32-007, Wola Batorska 461.

3. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe zwrócimy pieniądze

4. Kupujący akceptuje, że pewna część oferowanych produktów jest wykonywana ręcznie, co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty. Różnice te mogą wystąpić w bardzo nieznacznym stopniu.

5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane, podczas wypełniania odpowiedniego formularza na stronach WWW Sprzedającego, będą niepełne, błędne lub nieprawdziwe.

6. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za skutki zdarzeń losowych, na które nie miał wpływu, a które uniemożliwiły lub utrudniły wykonanie zamówienia (m.in. pożar, powódź, strajki, zamknięcie granic, itp.).


Postanowienia końcowe

1. Sklep Internetowy PLAST-PAK Sp.z o.o.nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e mail wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie e maili przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta.

2. Sklep PLAST-PAK Sp.z o.o. dokłada starań, aby w ofercie prezentowanej na stronie sklep.rs-handmade.com zdjęcia produktów były zgodne z rzeczywistością. Jednakże przedstawione produkty mogą różnić się proporcjami i odcieniami kolorów w zależności od ustawień poszczególnych monitorów. Nie może to być podstawą reklamacji i zwrotu towaru zakupionego w sklepie internetowym sklep.rs-handmade.com

3. Sklep Internetowy PLAST-PAK Sp.z o.o. dokłada należytej staranności, aby treść oferty sprzedaży towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np. cen, konfiguracji, itd.) – ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez Sklep Internetowy PLAST-PAK Sp.z o.o.

4. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego i Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

5. Wszystkie nazwy towarów oferowanych do sprzedaży przez Sklep Internetowy PLAST-PAK Sp.z o.o. są używane w celach identyfikacyjnych i mogą być chronione i zastrzeżone na podstawie przepisów Ustawy Prawo własności przemysłowej.

6. Niniejszy Regulamin obowiązuje od 01 Pazdziernika 2019.

7. Sklep Internetowy PLAST-PAK Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty ogłoszenia ich na stronie sklepu .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl